OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

KRASOKLUB PÚCHOV

3. Veľká cena Púchova 2015

Máme za sebou už 3.ročník Veľkej ceny Púchova. Zúčastnilo sa ho 156 pretekárov z 23-och oddielov z celého Slovenska.
Súťažilo sa v deviatich kategóriách Slov. pohára -od mladších nádejí chlapcov a dievčat až po juniorky. Súťažilo sa aj v troch kategóriách mimo Slov. pohára, v kat. Hviezdičky, IK C1 a Začiatočníci.
Naše pretekárky si preteky na domácom ľade vychutnali.
Pre Katku Kubáňvú, Žufku Kubíkovú a Sofinku Motolovú bola VC Púchova prvým pretekom. Že ranné vstávanie na tréningy a hodiny trénovania s obetavými trénerkami stáli za to, dokázali svojim skvelým výkonom. Z VC Púchova nám tak pribudli dva poháre. Jeden patrí Adelke Červenej (IK-C1) 3. miesto a druhý tiež z číslom 3 svojou prvou voľnou jazdou vykorčuľovala Sofinka Motolová (Hviezdičky)
Skúsenejšie pretekárky tiež nesklamali a náš klub reprezentovali ako sa na skvelé pretekárky patrí.
Janka Novacká (ml- žiačky) 13. miesto, Lilianka Drábová (nádeje 9) 9. miesto a skvelú voľnú jazdu predviedla Lucka Kolmanová (nádeje 10) obsadila krásne 5. miesto. V juniorkách štartoval tiež Púchovčanka Ivka Novacká, ktorá ptŕeteká za NMnV, vybojovala 2. miesto.
Spokojné tváre trébńerok E. Simančíkovej i N. Drábovej boli odmenou pre všetky pretekárky.

PATRÍ VÁM VEĽKÁ VĎAKA DIEVČATÁ, TRÉNERKÁM I PRETEKÁRKAM.